Про нас

Бюро перекладів Аксіс ЕС, компанія з багаторічним досвідом, пропонує професійні послуги з усного та письмового перекладу з понад 20-ти мов на українську та російську мови і навпаки.

За 8 років існування на ринку перекладів компанія набула достатнього досвіду, аби цілком задовольнити вимоги клієнтів, включаючи дотримання обумовлених термінів щодо виконання замовлення та точність перекладу, яка відповідає стандартам та нормам, прийнятим у сфері Вашої діяльності.

Серед наших клієнтів – українські та закордонні підприємства, посольства, державні установи, юридичні та страхові компанії, представники великого, середнього та малого бізнесу, а також приватні замовники.

Перекладачі нашої компанії – це висококваліфіковані дипломовані спеціалісти, у кожного з яких досвід роботи не менше ніж 5 років, з доскональними знаннями державних та міжнародних стандартів.

Наші фахівці в найкоротші терміни виконають замовлення будь-якого об’єму, рівня складності та сфери застосування, зокрема художні тексти, контракти, бізнес-плани, статутні документи, митні, виїзні та деклараційні документи, банківська, бухгалтерська, проектна та патентна документація.